Salwador Bosque Lya

Salwador Bosque Lya
obróbkana mokro
wysokość upraw1600 - 1850 m
region/plantacja Bosque Lya, Santa Ana
odmianaBourbon

Obrabiana na mokro arabika speciality odmiany Bourbon pochodząca ze słynącego z wysokiej jakości kaw regionu Santa Ana. Ma duże body i złożony smak: maliny, pomarańcze, rodzynki, karmel i śmietankowa słodycz. Polecamy ją zwłaszcza do kawiarek i ekspresów ciśnieniowych. Jak większość naszych kaw sprawdzi sie też w zaparzaczach alternatywnych. 

Kawa pochodzi z 96-hektarowej plantacji Bosque Lya, w której 30% powierzchni oddano naturalnemu lasowi - w tym drzewom, które zapewniają potrzebny kawowcom cień. Plantacja jest pięknie położona u stóp wulkanu Santa Ana i serwuje niesamowite widoki: góry i wulkany zachodniego Salwadoru z jednej strony i Gwatemali z drugiej. Na działce można spotkać m.in. kolibry, jastrzębie, dzikie koty, jelenie i pancerniki. Rosną tu też rzadkie dzikie orchidee. 

KAWA ZIARNISTA 

 

- wybierz-
  • 0,25 kg
  • 0,5 kg
  • 1 kg
- wybierz-
36,00
Zapytaj o produkt

Zapraszamy do dodania opinii o Salwador Bosque Lya

(5/5)

Wszystkie produkty:

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celu ulepszenia naszych usług. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookies. Więcej informacji w dziale „Polityka prywatności" Polityka prywatności

Zamknij