Świeżo palona kawa to nasza pasja od wielu lat. W naszym sklepie kupisz wyłącznie najwyższej klasy ziarniste arabiki speciality palone na zamówienie, odpowiednio do sposobu zaparzania.

Wszystkie kawy to wyszukane przez nas arabiki z całego świata pochodzące od najlepszych, renomowanych dostawców. Kupisz u nas kawy, k  tóre wybraliśmy ze względu na ich wyjątkowy smak i najwyższą jakość. Często są to ziarna uprawiane na niewielkich plantacjach (tzw. mikrolotach), organiczne, z certyfikatami Rainforest Alliance lub Fair Trade. Mamy kawy oceniane wysoko w konkursach Cup of Excellence. Niektóre arabiki z mikroplantacji mamy na wyłączność. Zależy nam na różnorodności naszej oferty, dlatego staramy się sprowadzać kawy z wielu zakątków świata. Ziarna kupujemy jak najszybciej od momentu kiedy trafią od producentów do dystrybucji. W naszym sklepie bardzo często znajdziesz świeże nowości.

Należymy do Speciality Coffee Association, a wiedzę i umiejętności szlifowaliśmy w certyfikowanych przez SCA London School of Coffee i Coffee Mind. Polecamy naszego bloga świeżo palona kawa, gdzie piszemy o palarni i dzielimy się wiedzą o naszej pasji - dobrej, świeżo palonej kawie.

świeżo palona kawa od Good Coffee micro roasters


 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celu ulepszenia naszych usług. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookies. Więcej informacji w dziale „Polityka prywatności" Polityka prywatności

Zamknij