Nikaragua el Bosque

Nikaragua el Bosque
obróbkanaturalna
wysokość1408
region/plantacjaEl Bosque
odmianaCatuai
certyfikatyRainforest Alliance

Wspaniała kawa speciality z mikroplantacji El Bosque ("las"). Intensywnie owocowa, o smaku mango i marakui, z ananasową końcówką. Uniwersalna, do wszystkich metod zaparzania. 

Finca El Bosque ma warunki oskonałe do uprawy krzewów arabiki. Plantacja jest położona w regionie Nueva Segovia, w pobliżu granicy z Hondurasem. Kawa jest tu uprawiana w naturalnym, dzikim lesie, między bananowcami i innymi drzewami - ze 130 hektarów które zajmuje plantacja, jedynie 30 jest przeznaczonych pod uprawę kawy. Reszta to naturalny las, w którym dodatkowo sadzone są różne gatunki drzew iglastych i dębów. Cała energia elektryczna jest tu pozyskiwana ze źródeł odnawialnych (paneli słonecznych i zbiorników na deszczówkę). Dzięki dbałości o środowisko naturalne El Bosque ma certyfikat Raiforest Alliance. 

Kawa ziarnista 

- wybierz-
  • 0,25 kg
  • 0,5 kg
  • 1 kg
- wybierz-
36,00
Zapytaj o produkt

Zapraszamy do dodania opinii o Nikaragua el Bosque

(5/5)

Wszystkie produkty:

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celu ulepszenia naszych usług. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookies. Więcej informacji w dziale „Polityka prywatności" Polityka prywatności

Zamknij