Kolumbia La Inmaculada - NOWOŚĆ

Kolumbia La Inmaculada - NOWOŚĆ
obróbkanaturalna
wysokość upraw1750 m
region/plantacja La Inmaculada
odmianaSudan Rume

Kawa wyjątkowa z wielu powodów. Przede wszystkim to ziarna rzadko spotykanej odmiany Sudan Rume poddane obróbce naturalnej. Wyjątkowy jest też jej smak: intensywny, czysty sok ananasowy z dodatkiem słodkich daktyli i deserowej czekolady.

Kawa pochodzi od słynnej rodziny Holguin, która uprawia i dostarcza do najbardziej renomowanych palarni na całym świecie rzadkie, pożądane odmiany takie jak Rume Sudan, Eugenoides, Laurina, Gesha czy Maragesha.

Rodzina Holguin od ponad 80 lat zajmuje się rolnictwem, najpierw były to uprawy trzciny cukrowej i palm, a od 10-ciu lat jest to kawa. Farmy - El Jardin, Las Nubes, Monserrat and Inmaculada Concepcion - leżą zaledwie 20 minut jazdy od Cali, w Andach, w dziewiczym lesie. Z 50 hektarów upraw, 20 pozostaje nietknięta i porasta ją dziki, tropikalny las.

Sudan Rume to bardzo stara, dzika odmiana odkryta w 1940 r. w południowo-wschodnim Sudanie. Jest jedną z najrzadziej spotykanych odmian arabiki, jest znana z intensywnego aromatu (zresztą powąchajcie sami!).

Kawa dostępna w opakowaniach 150 i 250 g.

KAWA ZIARNISTA

- wybierz-
  • 0,25 kg
  • 0,150 kg
- wybierz-
75,00
Zapytaj o produkt

Zapraszamy do dodania opinii o Kolumbia La Inmaculada - NOWOŚĆ

(5/5)

Wszystkie produkty:

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celu ulepszenia naszych usług. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookies. Więcej informacji w dziale „Polityka prywatności" Polityka prywatności

Zamknij