Kolumbia Felipe Jaramillo - NOWOŚĆ

Kolumbia Felipe Jaramillo - NOWOŚĆ
obróbkanaturalna
wysokość upraw1313 m
region/plantacja Manizales, Caldas
odmianaGeisha

Fantastyczna Geisha z niższej półki cenowej! Ma bardzo ciekawy smak: wyraźnie czuć w niej słodkie jabłka i mango, a do tego miód i napar lipowy. Pycha!

Ziarna wyprodukował Felibe Uribe Jaramillo i jego żona Maria Antonia Arang, których rodzinna historia uprawy arabiki sięga 1896 roku! Felipe i Maria są inżynierami, ale w 2014 roku postanowili powrócić do korzeni i pomóc w prowadzeniu rodzinnych farm kawowych. Zajęli się poprawą jakości zarówno samych upraw jaki i obróbki ziaren na dwóch plantacjach: La Union i El Sedan. Eksperymentują tam z egzotycznymi odmianami i innowacyjnymi sposobami obróbki. Trzeba też podkreślić, że dbają jednocześnie o ekologię i o to, by produkcja była zrównoważona. 

Ten nano-lot pochodzi z pola La Union, 27-hektarowej działki. Zbiory były prowadzone w całości ręcznie, owoce przebierano starannie i suszono na platformach przez ok. 25 dni.

KAWA ZIARNISTA

UWAGA, ZAMÓWIENIE ZREALIZUJEMY PO 20 LIPCA!

- wybierz-
  • 0,25 kg
- wybierz-
56,00
Zapytaj o produkt

Zapraszamy do dodania opinii o Kolumbia Felipe Jaramillo - NOWOŚĆ

(5/5)

Wszystkie produkty:

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celu ulepszenia naszych usług. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookies. Więcej informacji w dziale „Polityka prywatności" Polityka prywatności

Zamknij