Kolumbia Deiro Garcia

Kolumbia Deiro Garcia
obróbkanaturalna
wysokość upraw1800 m
region/plantacja Lord Voldemort, Huila
odmianaPapayo

Ziarna ze znanej niektórym plantacji Lord Voldemort. Tym razem odmiana Papayo z obróbki naturalnej, która smakuje jak mieszanka wiśni i jeżyn z dodatkiem czekolady, owoców tropikalnych i cytrusów. Mniam!

Deiro Garcia - producent i właściciel działki Lord Voldemort - jest uznawany za jednego z najbardziej innowacyjnych producentów w Huila. Deiro jest zwariowany nie tylko na punkcie Harry'ego Pottera, ale też sposobów obóbki kawy i fermentacji. Podjął nawet 3-letnie studia z mikrobiologii, żeby lepiej zrozumieć rolę mikroorganizmów w fermentacji i ich wpływu na cały proces.

Odmiana Papayo jest praktycznie niespotykana poza regionem Huila. Nie do końca znane jest jej pochodzenie. Badania genetyczne wskazują, że może być spokrewniona z odmianami etiopskimi. Nazwa Papayo wzięła się stąd, że dojrzałe owoce tej arabiki mają żółty kolor i są podłużne - przypominają papaję.

KAWA ZIARNISTA

- wybierz-
  • 0,25 kg
  • 0,5 kg
  • 1 kg
- wybierz-
52,00
Zapytaj o produkt

Zapraszamy do dodania opinii o Kolumbia Deiro Garcia

(5/5)

Wszystkie produkty:

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celu ulepszenia naszych usług. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookies. Więcej informacji w dziale „Polityka prywatności" Polityka prywatności

Zamknij