Honduras los Fiallos

Honduras los Fiallos
obróbkanaturalna
wysokość upraw1250 m
region/plantacja Los Fiallos, Copan
odmianaParainema

Wspaniała kawa z jednej z naszych ulubionych plantacji w Hondurasie. Jej właścicielem jest Pedro Joel Fiallos. Uprawy mieszczą się na 28 hektarach i są położone 1250 metrów nad poziomem morza. Pedro zaczynał od pracy na innych plantacjach a za zaoszczędzone pieniądze kupił pierwszą własną działkę, którą stopniowo powiększał. Warto mieć świadomość, że kupując kawy speciality wspieracie Państwo niewielkich, indywidualnych producentów - takich jak Pedro Joel Fiallos - którzy dzięki godnej zapłacie za swoje kawy mogą utrzymywać swoje rodziny i rozwijać kawowy biznes. 
 

Kawa jest obrabiana naturalnie, a więc można się spodziewać intensywnej owocowości. Wyczujecie w niej suszone śliwki, borówki i owoce tropikalne a to wszystko z dodatkiem nut alkoholowych. Świetna na wszystkie sposoby zaparzania. 

KAWA ZIARNISTA   

- wybierz-
  • 0,25 kg
  • 0,5 kg
  • 1 kg
- wybierz-
39,00
Zapytaj o produkt

Zapraszamy do dodania opinii o Honduras los Fiallos

(5/5)

Wszystkie produkty:

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celu ulepszenia naszych usług. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookies. Więcej informacji w dziale „Polityka prywatności" Polityka prywatności

Zamknij